God Jul 2019

Då börjar det bli dags att sammanfatta året 2019…!

Naprapathögskolans julbord

I onsdags hölls den traditionsenliga julmiddagen för personalen vid Naprapathögskolan. Ett fint och trevligt sätt att tacka för året och önska varandra en God Jul. Kan det dessutom bli mysigare än att får göra detta i ett medeltid valv i Gamla stan? Känner mig glad och stolt över att Naprapathögskolan lyckats samla ett så fantastiskt kompetent team. Att driva utbildning är ett stimulerande och ansvarsfullt uppdrag. Utan de samlade resurserna som var och en av våra medarbetareutgör skulle det aldrig vara möjligt. Tusen tack för alla era insatser!

Vänliga hälsningar,
Helène

HELÈNE SCHULTE
PRINCIPAL  |  MD  |  PhD

NAPRAPATHÖGSKOLAN – SCANDINAVIAN COLLEGE OF NAPRAPATHIC MANUAL MEDICINE
KRÄFTRIKET 23A  |  114 19 STOCKHOLM  |  SWEDEN